Spojujeme komunitu,

aneb kdo jsme...

O nás

Festival Prague420 se bude i letos konat dvacátého dubna na Mezinárodní den konopí, a opět budeme tento den oslavovat v Praze ve skateparku na ostrově Štvanice!

Třetí ročník oblíbeného jarního festivalu plného dobrého kouření, soutěží, kvalitní hudby, praktických přednášek a workshopů, vynikajícího jídla a pití a nezapomenutelných zážitků se bude letos, stejně jako loni, konat v areálu Mystic skateparku v Praze na Štvanici.

Jako každý rok čeká návštěvníky spousta zábavy a příležitostí na to vyhrát celou řadu věcných cen a poukazů od našich partnerů. Letos se navíc společně pokusíme o zapsání do knihy rekordů a oproti předchozím ročníkům jsme si letos nachystali ještě bohatší program, rozšířenou festivalovou zónu a velkou sobotní afterparty! V sobotu se přes den se můžete těšit na celou řadu live DJ setů a hromadu aktivit tentokrát už od dopoledních hodin.

Kromě party a soutěží Vás samozřejmě opět čekají speciální hosté a celá řada edukativních přednášek a zajímavých rozhovorů s osobnostmi z konopné scény. Chybět ani letos nebudou skate, BMX a scooter contesty. Znovu chystáme také dobročinnou tombolu na podporu aktivity #freepepo zabývající se nespravedlivě nastavenými tresty za konopí na Slovensku.

Tak co, dorazíš za náma 20. dubna na Štvanici přivítat jaro?

Save the date! 20.4. – Prague420 v Praze na Štvanici!

Historie

Zde to všechno začalo...

První ročník Prague420

Ostrov štvanice 2022

Lepší na backa nebo na fronta?

Forgen a Homer: Rolling contest Prague420 - 2023

Lyrická přednáška

Pain: Prague420 - 2023

Pokus o vzlet do oběžné dráhy

Kristian Albrecht: Prague420 - 2023

Rozhovor s James Cole

Salvi a James Cole Prague420 - 2023

Pálí to jedna radost

Prague420 - 2023

Ladíme odpal

Baddabap: Prague420 - 2023

Na velikosti záleží

Unkown artist: Prague420 - 2023

Maskok

Prague420 - 2023

Chceš se s námi spojit?

´